Haber

Semih Şentürk, Fenerbahçe’de teknik direktörlüğe başladı

16 yaşında Fenerbahçe’nin altyapısına transfer olan ve sarı-lacivertli formayı yıllarca terleten eski futbolcu Semih Şentürk, efsaneleştiği kulübe bu kez farklı bir misyonla döndü.

A Milli Takım ve Fenerbahçe forması altında nöbetçi forvet olarak bilinen 40 yaşındaki sporcu, sarı-lacivertlilerin U-19 teknik direktörlüğüne getirildi.

“U19 takımımızın teknik direktörlüğüne Semih Şentürk atandı”

Kulüp şu açıklamayı yaptı:

Futbol A Grubumuzun belkemiğini oluşturmak için çalışmalarını sürdüren Futbol Akademimizde U19 Grubumuzun teknik direktörlüğüne Semih Şentürk atandı.

Aldığı galibiyet ve şampiyonluklarda büyük payı olan ve A kadro formamızı uzun yıllar terleten Semih Şentürk, 2007-08 döneminde de ‘Gol Kralı’ olmayı başardı.

“Sonsuz başarılar dileriz”

2020 Kasım ayında futbol kariyerini bitirip yurda dönen ve geleceğimiz olarak gördüğümüz Futbol Akademimizde genç sporcular yetiştirmek gibi değerli bir görev üstlenen Semih Şentürk, bu dönemden itibaren U19 Grubumuzun teknik direktörlüğünü yapacak.

Fenerbahçe’nin ve Türk futbol tarihinin değerli ismi Semih Şentürk’ü tebrik eder, Sarı Lacivertliler çatısı altında U 19 Grubumuzla sonsuz başarılar dileriz.

haber-eceabat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu