Yaşam

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden Yenipazar’da yaz konseri

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, Yaz Konserleri’ faaliyetler şehrin her noktasında devam ediyor. Yenipazar’da düzenlenen konserde vatandaşlar müzik ve şenliklerle doyasıya eğlenirken; Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, Büyükşehir Konservatuarı ekibine çiçek takdim etti. Erden, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu’na kendilerini müzikle buluşturduğu için teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı sanatın tüm güzelliklerini Aydın genelinde vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. ‘ Yaz Konserleri ‘ sorusu üzerine farklı semtlerde düzenlenen konserlerin bu kez adresi Yenipazar oldu. Konservatuvar hocalarından Efe Dumancı sahne alırken, Dumancı popüler müzikle Yenipazarlıları coşturdu. Yenipazar Belediyesi önündeki alanda düzenlenen konserde Yenipazar halkı doyasıya eğlendi.

Çerçioğlu, vatandaşların sanat ve müzikle dolu keyifli yaz akşamları geçirmesi için etkinliklere devam edeceklerini bildirdi. Tüm hemşerilerimizi keyifli Yaz Konserleri etkinliklerine davet ediyoruz. dedi. Temmuz ve Ağustos aylarında da kent genelinde konserler hız kesmeden devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu